17/04/2019

Prakses piezīmes: Diāna Ugare

Izveidots: 17.Aprīlis, 2019 Autors: Agris Ankravs ievietots: Notikumi

Prakse Vecgulbenes muižā

Vecgulbenes muižas viesnīca atrodas skaistā vēsturiskā vietā, Gulbenē, Brīvības ielā 18. Netālu no muižas atrodas Brīvības piemineklis un luterāņu baznīca, kā arī parks. Muižas iekštelpas ir labiekārtotas ar senlaicīgu stilu. Pieejamās telpas – bārs, restorāns, konferenču zāle, kamīnzāle, apartamentu māja, SPA komplekss.

Visvairāk man no prakses patika piedalīties banketā un klāt galdus.  Interesanti likās redzēt (kā notiek process) un piedalīties arī praktiski banketā, pēc kura secināju, ka lai strādātu šādu darbu, vajag iegādāties sev ērtus apavus, nav nemaz tik viegls darbs. Neierasti bija spodrināt glāzes ar tvaiku, nevis ar ūdeni. Iemācījos jaukt kokteiļus. Protams, arī apkalpoju viesus citās dienās, darīju visādus sīkus darbus, spodrināju traukus, palīdzēju virtuvē citiem darbiniekiem.

Šīs 2 nedēļas lika saprast, ka profesija, ko es esmu izvēlējusies, nav nemaz tik viegla, kā varētu likties. Viesmīlim ir jāstrādā daudz stundas  un ir jāzina daudz lietas. Bet kopumā, tas ir interesants darbs.

Diāna Ugare V3