Sports

Sacensību uzvarētāji 2022./2023.māc.g. 1. semestra rīkotajās skolas sacensībās
 

Jaunieši Jaunietes
Vieglatlētika 15.09.2022.
1. Dainis Skudrītis 1. Zane Kalniņa
2. Kārlis Strods 2. Amanda Viznere
3. Rainers Zondars 3. Anna Lazdiņa-Uzulniece
Kross 22.09.2022.
1. Artis Zvaigzne 1. Amanda Viznere
2. Emīls Čevers 2. Anna Lazdiņa-Uzulniece
3. Markuss Bērziņš 3. Elizabete Boļšakova
3x3 basketbols 06.10.2022.
1. Komanda "Nemāku spēlēt" (Rihards Juršo, Markuss Bērziņš, Edvards Cimiņš)
2. Komada "Litriņš" (Niks Potjomkins, Andris Eriņš, Arturs Čerņavskis)
3. Komanda "Valterītis" (Ivo Dreģis, Pēteris Vīksniņš, Jānis Pliķēns)
"Spēkavīrs 2022" 11.11.2022.
1. Artis Zvaigzne  
2. Zigmunds Paulovics  
3. Rihards Juršo  
Galda teniss 06.12.2022.
1. Dāvis Krusts  
2. Niks Potjomkins  
3. Emīls Čevers  
Šautriņas 12.12.-15.12.2022.
1. Emīls Čevers 1. Anna Lazdiņa-Uzulniece
2. Niks Potjomkins 2. Elizabete Boļšakova
3. Jānis Pliķēns 3. Karīna Ričagova

 

SPORTA PASĀKUMU KALENDĀRAIS PLĀNS 2022./2023.m.g.
 

N.p.k. Pasākums Izpildes laiks Vieta
1.

Sporta pēcpusdiena

05.09.2022

Skola
2.

Skolas vieglatlētikas sacensības

15.09.2022.

Skola
3.

AMI sporta centra sacensības vieglatlētikā

20.09.2022. Vecbebri
4.

Skolas sacensības rudens krosā

22.09.2022. Skola
5.

 AMI sporta centra sacensības rudens krosā

29.09.2022. Ogre
6.

Skolas turnīrs 3x3 basketbolā

06.10.2022. Skola
7.

AMI sporta centra sacensības basketbolā jaunietēm

11.-13.10.2022. Rēzekne
8.

AMI sporta centra sacensības basketbolā jauniešiem

25.-27.10.2022. Rēzekne
9.

Skolas sacensības volejbolā

01.11.2022. Skola
10.

AMI sporta centra sacensības volejbolā jaunietēm

08.-10.11.2022. Daugavpils
11.

Spēkavīrs 2022.

07.-11.11.2022. Skola
12.

Skolas sacensības šautriņu mešanā

15.11.2022. Skola
13.

AMI sporta centra sacensības volejbolā jauniešiem

22.-24.11.2022. Daugavpils
14.

Skolas turnīrs galda tenisā jauniešiem

29.11.2022. Skola
15.

AMI sporta centra sacensības galda tenisā

06.-08.12.2022. Daugavpils
16.

AMI sporta centra sacensības šautriņu mešanā

19.01.2023. Barkava
17.

Skolas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus

16.-24.01.2023. Skola
18.

AMI sporta centra sacensības svaru stieņa spiešanā

26.01.2023. RTK
19.

Skolas sacensības florbolā

07.02.2023. Skola
20.

Skolas sacensības novusā jaunietēm

16.02.2023. Skola
21.

Skolas sacensības badmintonā

07.03.2023. Skola
22.

AMI sporta centra sacensības badmintonā

14.-16.03.2023. Daugavpils
23.

AMI sporta centra sacensības tautas bumbā jaunietēm

21.-23.03.2023. Rēzekne
24.

Skolas sacensības minifutbolā

2023.gada maijs Skola
25.

AMI sporta centra sacensības minifutbolā

08.-18.05.2023. Daugavpils
26.

AMI sporta centra fināli

   
27.

Dažādi neparedzēti pasākumi

   

2021./2022.m.g. aktivitātes sportā

1.SPORTA DARBA PLĀNS 2021./2022.m.g. šeit

SPORTA PASĀKUMU KALENDĀRAIS PLĀNS 2021./2022.m.g. 1.semestrim

N.p.k. Pasākums Izpildes laiks Vieta

1.

Skolas vieglatlētikas sacensības 15.09.21. Skola

2.

Skolas sacensības rudens krosā 27.09.21. Skola

3.

32.spartakiādes sacensības rudens kross

5.10.21. Ogre

4.

Skolas turnīrs šautriņu mešanā

18.-21.10.21. Skola

5.

Skolas turnīrs galda tenisā jauniešiem 19.10.21. Skola

6.

Izglītojoši informatīvais konkurss ,,No Atēnām līdz Tokijai” 25.10.-15.11.2021. Skola

7.

Skolas sacensības ,,Stiprinieks 2021”(attālināti)

1.-5.11.2021.

Skola

8.

AMI sporta centra attālinātās spēka trīscīņas sacensības ,,Stiprinieks 2021” 9.11.20.

Attālināti ZOOM

9.

Skolas sacensības fizisko vingrinājumu trīscīņā 22.11.-6.12.20. Skola

10.

AMI sporta centra Latgales reģiona sacensības fizisko vingrinājumu trīscīņā 7.12.2021. Latgales reģions

11.

AMI sporta centra Latgales reģiona sacensības šautriņu mešanā. 15.12.2021. Latgales reģions

Sacensību uzvarētāji 2021./2022.māc.g. 1. semestra rīkotajās skolas sacensībās

Jaunieši Jaunietes
Vieglatlētika 15.09.2021.
1.Dainis Skudrītis

1. Elīna Cvilikovska

2.Kristiāns Teikmanis 2. Elizabete Boļšakova
3. Aivis Trops 3. Signija Peismane Roga
Rudens kross 27.09.2021.
1.Andris Eriņš 1.Elīna Cvilikovska
2.Emīls Čevers 2. Anna Lazdiņa Uzulniece
3. Juris Labutis 3. Ērika Tolše
Šautriņu mešana 14.-29.10.2021.
1.Elvijs Stociks 1.Sindija Renāte Vīksniņa
2.Niks Potjomkins

2. Anna Lazdiņa Uzulniece

3. Emīls Čevers 3.Sintija Lukašova
Andris Eriņš  
Galda teniss 19.10.2021.
1. Dāvis Krusts  
2. Niks Potjomkins  
3. Emīls Čevers  

,,Stiprinieks 2021”1.11.-05.11.2021.

1.Sandis Rošāns

1. Sindija Renāte Vīksniņa

2. Vlads Panteļejevs 2. Anna Lazdiņa Uzulniece
3. Aivis Trops

3. Signija Peismane Roga

Izglītojoši informatīvais konkurss ,,No Atēnām līdz Tokijai”25.10.-15.11.2021.

1.Anna Lazdiņa Uzulniece
Sindija Renāte Vīksniņa
 2. Ērika Tolše 
Elizabete Boļšakova
3.Valdis Sorāns
Vlads Panteļejevs
Daniels Baumgartens
Samanta Jaškova
                                                             Jānis Mārtiņš Zeps
Fizisko vingrinājumu trīscīņa 22.11.-06.12.2021.
1.Sandis Rošāns 1. Sindija Renāte Vīksniņa
2.Niks Potjomkins 2.Elīna Cvilikovska
3.Arturs Čerņavskis 3. Sintija Lukašova

2020./2021.m.g. aktivitātes sportā

1.SPORTA DARBA PLĀNS 2020./2021.m.g. šeit

2. SPORTA PASĀKUMU KALENDĀRAIS PLĀNS 2020./2021.m.g. 1. semestrim šeit

3. TRENAŽIERU ZĀLES IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI  šeit

4. AUDZĒKŅI AKTĪVI PIEDALĀS AMI KONKURSĀ šeit

5. Neklātienes fiziskās aktivitātes “Izaicinu sevi un citus” uzskaites lapa laika periodam no 01.03.- 31.03. šeit

6. Neklātienes fiziskās aktivitātes “Izaicinu sevi un citus” uzskaites lapa laika periodam no 01.04.- 30.04. šeit

 

Sporta zāles noslogojums 2020./2021.m.g.

Pirmdiena 16.15 Florbols

 

           Atbildīgais 
          Inga Dzelme

Otrdiena 16.00 Volejbols
Trešdiena 16.00 Sporta spēles
Ceturtdiena 16.00 Individuālās nodarbības

 Sacensību uzvarētāji  2020./2021.m.g. 1.semestra skolas rīkotajās sacensībās

Jaunieši Jaunietes

Vieglatlētika 16.09.2020.

1.Žvagiņš Daniels                                      1. Samanta Ņekrasova
2.Lauris Aizpurietis                                   2.Elizabete Boļšakova
3. Stociks Einārs                                        3. Krista Ūdre

Rudens kross 21.09.2020.

1 .Andris Eriņš                                            1.Krista Ūdre
2. Aivis Rasmanis                                       2.Vivita Augule
3. Lauris Aizpurietis                                    3. Eva Evija Kasparoviča

Šautriņu mešana 7.10.2020.

1.Niks Potjomkins                                    1.Sindija Vīksniņa
2.Daniels Baumgartens                           2.Eva Evija Kasparoviča
3.Andris Eriņš                                            3.Vivita Augule

Basketbola soda metieni 4.11.2020.

1.Linards Janciņš                                      1. Sindija Vīksniņa
2.Niks Potjomkins                                    2.Diāna Ulanova
3.Elvijs Stociks                                           3.Linda Dzirkale

Spēka trīscīņa decembris

1.Sandis Rošāns                                        1.Lauma Opincāne
2.Mārtiņš Šķēls                                          2.Elīna Cvilikovska
3.Kārlis Kārkliņš                                         3.Sindija Vīksniņa

 

JAK Barkavas struktūrvienības  kolektīva un izglītojamo sveiciens AMI SK 30. gadu jubilejā!

Sveicieni no :
Barkavas struktūrvienības vadītājas Silvijas Smelteres – 2km, skolotājas Egitas Kārkliņas – 1,58km, skolotājas Mairitas Smelteres – 1,5km, lietvede Agnese Poļaka – 3,02km, sporta darba organizatores Ingas Dzelmes - 14,2 km, audzēkņiem: Nika Ikaunieka – 2,75, Sindijas Vīksniņas – 16km, Annas Lazdiņas Uzulnieces – 3,54km, Sanda Rošāna – 15,4km, Jēkaba Ērgļa – 7,31, Samantas Ņekrasovas – 9,34km.

Kopā balva: 76,64 km. Lai lidojums neapstājas!