21/10/2019

Mācību projekts: Tūrisma informācijas punkta izveides iespējas Barkavā

Izveidots: 21.Oktobris, 2019 Autors: Agris Ankravs ievietots: Jaunumi

No 01.10.-18.10.2019., V3 grupas izglītojamie, priekšmetā “Uzņēmuma darba organizācija”, izstrādāja ievirzes mācību projektā – biznesa idejā par tēmu “Tūrisma informācijas punkta izveides iespējas Barkavā” .

Šīs projekta/idejas mērķis bija veicināt audzēkņu radošo domāšanu, plānot, atrast informāciju, apkopot to, lai nākotnē rastu iespēju, kādā no pagastā esošajām brīvajām telpām vai ēkām izveidot tūrisma informācijas punktu, kas varētu popularizēt apkārtnē esošos tūrisma pakalpojumu sniedzējus, kā arī piedāvāt apskatīt apkārtnē esošos tūrisma objektus.

Papētot caurbraucošo viesu intereses gan par to, ko var apskatīt, gan arī par iespējam paēst pusdienas, it sevišķi vasaras periodā, patreiz tā ir brīva niša un pagasta teritorijā nav kas to dara. Pie tam rast iespēju izveidot nelielu bukletu ar karti par apkārtnē esošajiem tūrisma objektiem, un papildus piedāvāt nelielu ekskursiju viesiem, kā arī organizēt dažādus pasākumus.

Visvairāk no brīvajām ēkām audzēkņu vidū tika izvēlēta bijusī Latvijas Pastam piederošā ēka, kura patreiz vairs netiek izmantota, kurā piesaistot līdzekļus varētu veikt remontu un izveidot tūrisma informācijas punktu, kā arī no audzēkņu puses, radās ideja par šajās telpās nelielas kafejnīcas izveidi.  

Audzēkņiem idejas bija dažādas, ceram, ka kādu no tām nākotnē varēsim arī realizēt!

Skolotāja Līga Zaļmeža