11/12/2020

eTwinning projekts ar Turciju "Creating an Internacional school E-Magazine"

Izveidots: 11.Decembris, 2020 Autors: Ilze Dubova ievietots: Jaunumi, Projekti

JAK Barkavas struktūrvienība piedalās starptautiskajā eTwinning projekts “Creating an Internacional School E-Magazine”, dibinātāja Cennet Ozkan, Turcija.
Skolēnu vecums: 13 – 18 gadi
Saziņa: angļu, turku valodā
Starppriekšmetu  saikne: Angļu valoda, Vēsture, Informātika, Kultūras vēsture, Ģeogrāfija, Literatūra, Vides mācība, Audzināšana, Vizuālā māksla, Mūzika, Sports,.

Projekta mērķis ir  iesaistīt jauniešus, kuri mācās angļu valodu un dzīvo dažādās valstīs, kad šobrīd ir pandēmija Covid-19. Projekta laikā galveno uzmanību pievērsīs to, kā jaunieši dzīvo dažādās valstīs, iepazīs to valstu kultūru, tradīcijas, paražas, dzīvi skolā un ārpus tās. Par brīvā laika pavadīšanu jauniešiem Covid-19 laikā. Galvenokārt veidojot sadraudzību starp citu valstu jauniešiem, veidojot saziņu un komunikāciju angļu valodā, kuri mācās angļu valodu dažādās valstīs un nāk no dažādām kultūrām. Mērķis ir palielināt skolēnu motivāciju svešvalodas apguvē un to praktiskajā pielietojumā, uzlabojot svešvalodas zināšanas, radot pozitīvu attieksmi pret svešvalodu apguvi un gribasspēku tās apgūt. Aicināt ikvienu apgūt dažādus digitālos rīkus, pievēršoties internacionālai e-grāmatas izveidei, kurā būs apkopoti kopā projekta partneru darbi, e-aktivitātes.|
Projekts ilgs no 2020. gada novembra – 2021.g.maijam.
No skolas šajā projektā aktīvi darbību uzsākuši skolotāji: Mairita Smeltere, Jēkabs, Strazdiņš, Līga Krūmiņa, Agris Ankravs un izglītojamo komanda no dažādiem kursiem.

Projekts ir nesen uzsākts, pielikumā daži foto ar skolēnu darbiem.

JAK Barkavas struktūrvienība
eTwinning vēstniece un projektu vadītāja
Mairita  Smeltere