27/10/2023

Sacensību kopsavilkums

Izveidots: 27.Oktobris, 2023 Autors: Agnese Kanča

Barkavas struktūrvienībā pirmie divi mācību gada mēneši ir pagājuši aktīvā sporta darbībā. Izglītojamie ir piedalījušies gan skolas mēroga sacensībās, gan profesionālās izglītības sporta darba metodiskā centra AMI rīkotajās sacensībās.
Skolas mēroga sacensības tiek organizētas, vadoties pēc metodiskā centra plānotajām sacensībām, lai noteiktu labākos izglītojamos, kuri pārstāvēs skolu AMI sacensībās.

5.oktobrī Vecbebros notika republikas mēroga sacensības vieglatlētikā. Šajās sacensībās tika iegūtas godalgotas vietas:
Dainis Skudrītis 1. vieta bumbiņas mešanā
Elvita Grudule 2.vieta lodes grūšanā
Anna Lazdiņa-Uzulniece 4.vieta bumbiņas mešanā
.
Kā arī meitenes vieglatlētikas sacensību kopvērtējumā ieguva 2.vietu.
11.oktobrī Ogrē norisinājās republikas mēroga sacensības rudens krosā. Lai gan šajā dienā laikapstākļi sacensību dalībniekus nelutināja, tik un tā tika sasniegti ievērojami rezultāti. Artis Zvaigzne, 102 dalībnieku konkurencē, ieguva augsto 9.vietu.
17.oktobrī Barkavā norisinājās Latgales reģiona sacensības šautriņu mešanā. Šajās sacensībās Jēkabpils Agrobiznesa koledžas un Barkavas struktūrvienības izglītojamie parādīja labāko sniegumu, izcīnot 1.vietu. Augsti rezultāti tika sasniegti ne tikai komandu kopvērtējumā, bet arī individuālajā cīņā, kur Rihards Juršo un Elvita Grudule ieguva 1.vietu.
25.oktobrī Daugavpilī notika galda tenisa sacensības, kurās Jēkabpils Agrobiznesa koledžu pārstāvēja arī Barkavas struktūrvienības izglītojamie Emīls Čevers un Dāvis Krusts, izcīnot 2.vietu.

Paldies ikvienam, kurš pārstāvēja skolu sacensībās, lai arī turpmāk daudz sasniegumu, godalgotas vietas un spēks sasniegt mērķus!