Meklēt


Viesnīcu pakalpojumi

Iegūstamā kvalifikācija: Viesmīlības pakalpojumu speciālists Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma akreditēta līdz 2021. gada 27. decembrim! Izglītības procesa rezultātā nodrošināt profesionālās vidējās izglītības apguvi un sagatavot viesmīlības pakalpojumu speciālistu, kas plāno, organizē un veic kvalitatīvus viesu uzņemšanas un apkalpošanas darba procesus viesmīlības uzņēmumos atbilstoši viesu un uzņēmuma interesēm; organizē vietējās tūrisma aktivitātes; apgūst un pilnveido jaunas racionālas profesionālas iemaņas; sazinās valsts valodā augstākajā līmenī un svešvalodās, sekmē uzņēmuma pozitīva [...]

Citu izglītības iestāžu bibliotēkas

Atpakaļ Daugavpils Universitāte Turība ​Latvijas Lauksaimniecības universitāte Rēzeknes Augstskola Latvijas Universitāte Rīgas tehniskā universitāte Rīgas Tehniskā koledža Latvijas jūras akadēmija Latvijas kultūras akadēmija Rīgas Stradiņa universitāte Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmija Latvijas Mākslas akadēmija Rīgas Ekonomikas augstskola RISEBA Rīgas Juridiskā augstskola Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija Daugavpils medicīnas koledža Latvijas kultūras koledža P. Stradiņa medicīnas koledža Liepājas jūrniecības koledža Malnavas koledža Olaines mehānikas un tehnoloģijas koledža Rīgas 1.medicīnas koledža Rīgas celtniecības koledža Rīgas Stradi [...]

Lauksaimniecība

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma akreditēta līdz 2024. gada 31. maijam! Profesionālās izglītības programmas mērķis: izglītības procesa rezultātā, sagatavot 3.profesionālās kvalifikācijas līmeņa prasībām atbilstošu kvalificētu lauku īpašumu speciālistu, kurš strādā lauksaimniecības uzņēmumos un zemnieku saimniecībās (komercsabiedrībās vai kā pašnodarbinātā persona), kas nodarbojas ar augkopības, dārzkopības un lopkopības produkcijas ražošanu, ražas un produkcijas pirmapstrādi, uzglabāšanu un realizāciju. Mācību laikā a [...]

Būvdarbi

Iegūstamā kvalifikācija: Apdares darbu tehniķis Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma akreditēta līdz 2020. gada 17. decembrim! Uzņem jauniešus arī ar dzirdes traucējumiem! Izglītības procesa rezultātā nodrošināt profesionālās vidējās izglītības apguvi un sagatavot 3.profesionālās kvalifikācijas līmeņa prasībām atbilstošu apdares darbu tehniķi, kurš spēs strādāt individuāli vai būvfirmās un uzņēmumos, kas nodarbojas ar būvdarbu izpildi, kurš nokomplektēs apdares darbu strādnieka posmus un vadīs to darbu. Patstāvīgi izplānos veicamā darba operācijas, spēs izvēlēties piemērotus materiālus un instr [...]

Lauksaimniecība - 1.5 gadi

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: 12 klases / vidējā profesionālā izglītība Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2024. gada 31. maijam! Profesionālās izglītības programmas mērķis: izglītības procesa rezultātā, sagatavot 3.profesionālās kvalifikācijas līmeņa prasībām atbilstošu kvalificētu lauku īpašumu speciālistu, kurš strādā lauksaimniecības uzņēmumos un zemnieku saimniecībās (komercsabiedrībās vai kā pašnodarbinātā persona), kas nodarbojas ar augkopības, dārzkopības un lopkopības produkcijas ražošanu, ražas un produkcijas pirmapstrādi, uz [...]

ESF Ēdināšanas pakalpojumi

Iegūstamā kvalifikācija: Pavārs Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Vecums: 17 - 29 gadi Mācību ilgums: 1 gads Ieguves forma: Klātiene Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvu! Profesionālās izglītības projekta Jauniešu garantija programmas [...]

ESF Skaistumkopšana

Iegūstamā kvalifikācija: SPA speciālists Iepriekšējā izglītība: Vidējā izglītība Vecums: līdz 29 gadi Mācību ilgums: 1,5 gads Ieguves forma: Klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2019. gada 8. decembrim! Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jaunatnes nodarbinātības [...]

Mācību materiālu resursi internetā​

Atpakaļ   Interneta vietne apraksts, piezīmes https://www.coursera.org/ Mācību materiāli www.edx.org/course Mācību materiāli www.udacity.com/courses Web izstrādnes, OS, sociālie tīkli www.khanacademy.org Bezmaksas video mācību priekšmetos (matemātika, fizika, u.c.) https://support.google.com/adwords Par reklāmām http://www.bdpa-detroit.org Bezmaksas izglītība http://www.myeducationkey.com Izglītība (video apmācība, kursi) http://www.microsoft.com/ Mācību materiāli http://www.mikrotik.com/training/academy IT www.cisco.com/web/learning/netacad IT www.excel-easy.com/ Excel  apmācība http://www.educatornetwork.com/ IT https://gramatas.lndb.lv/ 6000 grāmatas, latviešu un t [...]

ESF Būvdarbi

Iegūstamā kvalifikācija: Apdares darbu tehniķis Iepriekšējā izglītība: 12 klases/ vidējā prof. izglītība Vecums: līdz 29 gadiem Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2020. gada 17. decembrim! Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jau [...]

ESF Lauksaimniecība

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: 12 klases/ vidējā prof. izglītība Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2017. gada 20. decembrim! Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jaunatnes no [...]

Par skolu

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība atrodas Barkavā, Madonas novadā Latvijas austrumos, Lubānas ezera zemienē, 189 km no Rīgas un 26 km no Madonas. Izglītības pirmsākumi Barkavā veidojās jau XIX gs. otrajā pusē. 1869.gadā mācās 19 zemnieku bērni, bet 1909.gadā jau vairāk nekā 200. 1925. gadā Barkavas pagasta „Mālniekos” saviesīgās biedrības namā darbu sāk divgadīgā lauksaimniecības skola, kas darbojas 15 gadus. 1975.gadā p/s „Barkava” direktors Pēteris Eglons nolemj atjaunot lauksaimniecības izglītību Barkavā. Šī paša gada decembrī projektēšanas institūtam tiek iesniegts pasūtījums jaunas skolas izveidei. Skola savu darbīb [...]

Dienesta viesnīca

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības dienesta viesnīca atrodas skolas teritorijā. Tā ir piecstāvu ēka, kuras 1. stāvā izvietotas mācību telpas; 2., 3. un 4.stāvā izvietotas istabiņas (2-vietīgas un 3-vietīgas). Katrā blokā (uz 2 istabiņām) ir 1 wc un 1 duša. Katrā stāvā – 1 labiekārtota virtuve, brīvā laika pavadīšanai ir iekārtotas atpūtas telpasar kvalitatīvu daudzprogrammu televīziju (VIASAT), aprīkotas ar sporta inventāru (tenisa galds, novuss, galda spēles), iespēju izmantot internetu. !!! Skolas un dienesta viesnīcas iekšējos kārtības noteikumus skatīt šeit !!! Kontakti: 64807216, 28709297

Dienesta viesnīca

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības dienesta viesnīca atrodas skolas teritorijā. Tā ir piecstāvu ēka, kuras 1. stāvā izvietotas mācību telpas; 2., 3. un 4.stāvā izvietotas istabiņas (2-vietīgas un 3-vietīgas). Katrā blokā (uz 2 istabiņām) ir 1 wc un 1 duša. Katrā stāvā – 1 labiekārtota virtuve, brīvā laika pavadīšanai ir iekārtotas atpūtas telpas ar kvalitatīvu daudzprogrammu televīziju (VIASAT), aprīkotas ar sporta inventāru (tenisa galds, novuss, galda spēles), iespēju izmantot internetu. !!! Skolas un dienesta viesnīcas iekšējos kārtības noteikumus skatīt šeit !!! Kontakti: 64807216, 28709297

Sports

Sporta zāles noslogojums PIRMDIENA OTRDIENA 16:10 Florbols 16:00 Volejbols 17:00 Sporta spēles 17:00 Individuālās nodarbības TREŠDIENA CETURTDIENA 16:00 Sporta spēles 16:00 Florbols 17:00 Individuālās nodarbības 17:00 Sporta spēles nodarbības vada - Inga Dzelme

Eksāmeni

2018/2019. m.g. Centralizētie eksāmeni vispārējās vidējās izglītības iegūšanai 12.03.2019 plkst. 10:00 - Angļu valoda (V3, B3, L3) 13.03.2019 plkst. 09:00 - Angļu valoda (mutvārdu daļas turpinājums) 21.05.2019 plkst. 10:00 - Latviešu valoda (V3, B3, L3) 24.05.2019 plkst. 10:00 - Matemātika (V3, L3, B3) 28.05.2019 plkst. 10:00 - Vēsture (V2, B2) Centralizētie profesionālās kvalifikācijas eksāmeni 07.03.2019 plkst. 10:00 - LA2a (lauku īpašuma apsaimniekotājs) - praktiskā daļa 26.06.2019 plkst. 09:00 - V4 (viesmīlības paklpojumu speciālists) 27.06.2019 plkst. 09:00 - L4 (lauku īpašuma apsaimniekotājs)

Stundu laiki

  STUNDU SARAKSTS Nr. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piektdiena 1. 09:10 - 09:50 08:45 - 09:25 08:45 - 09:25 08:45 - 09:25 08:45 - 09:15 2. 09:55 - 10:35 09:30 - 10:10 09:30 - 10:10 09:30 - 10:10 09:20 - 09:50 3. 10:45 - 11:25 10:20 - 11:00 10:20 - 11:00 10:20 - 11:00 09:55 - 10:25 4. 11:30 - 12:10 11:05 - 11:45 11:05 - 11:45 11:05 - 11:45 10:30 - 11:00 PUSDIENU STARPBRĪDIS 5. 13:10 - 13:50 12:45 - 13:25 12:45 - 13:25 12:45 - 13:25 11:05 - 11:35 6. 13:55 - 14:35 13:30 - 14:10 13:30 - 14:10 13:30 - 14:10 11:40 - 12:10 7. 14:45 - 15:25 14:20 - 15:00 14:20 - 15:00 14:20 - 15:00   8. 15:30 - 16:10 15:05 - 15:45 15:05 - 15:45 15:05 - 15:45    

Augkopība

Iegūstamā kvalifikācija: Augkopības tehniķis Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Profesionālās izglītības programmas mērķis: Izglītības procesā sagatavot augkopības tehniķi, kurš plāno, organizē un veic kultūraugu audzēšanu, ražas novākšanu un uzglabāšanu dažādās lauksaimniecības sistēmās, ievērojot labas lauksaimniecības prakses nosacījumus. Mācību laikā apgūstamie priekšmeti Absolventi iegūst diplomu par profesionālo vidējo izglītību un var turpināt mācīties izvēlētajā profesijā koledžās un augstākajās mācību iestādēs, ka arī paaugstināt savu kvalifikāciju attiecīgos kursos, semināros; praktizēties ār [...]

Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienības jauniešu starptautiskā pieredze Turcijā

Laika posmā no 2017. gada 19. februāra līdz 26. februārim Stambulā notika “Erasmus +” programmas KA02 projekta “SUPER” aktivitātes “Nozīmīgām vēsturiskām personībām pa pēdām” dalībnieku ceturtā tikšanās. Šoreiz Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības audzēknes Inese Geka (V3), Linda Juste (V2), Nora Inča (V2) un Alīna Boļšakova (V1), un bijušais audzēknis Alvis [...]

Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana

Sešus mēnešus garā kvalifikācijas prakse ir viena no pazīmēm, ka tuvojas ilgi gaidītais izlaidums. Vēl tikai 3 mēneši, apmēram 300 mācību stundas, galvenais pārbaudījums - kvalifikācijas eksāmens, un durvis uz patstāvīgo, atbildīgo un krāsaino dzīvi būs vaļā… Izglītības programmu „Būvdarbi”, „Viesnīcu pakalpojumi” un „Lauksaimniecība” audzēkņi kvalifikācijas praksē atradās no 2017. gada 1. septembra līdz 2018. gada 1. martam, bet 22 [...]

Aktualitātes par JG programmām - 04.2018

Lieliska informācija tiem, kuri vēlas mācīties ESF finansētajās grupās! Jauniešu garantijas (JG) programmā tiek izsludināta jauna uzņemšana  arī 2018/2019.m.g. šādās viengadīgajās(10mēn) izglītības programmās no 1.09.2018 jauniešiem vecumā  no17 - 29 g. Izglītības programmas kods Izglītības programma Kvalifikācija Mācību valoda Iepr. izgl. (klases) Māc. ilgums (gadi) 35a 346 01 1 Administratīvie un sekretāra pakalpojumi Lietvedis Latviešu 12 1 32 [...]

JAK Barkavas struktūrvienības VB1 komanda dosies uz ZZ čempionātu

Šī gada ziemas noslēgumā un pavasara sākumā JAK Barkavas struktūrvienības 1.kursu izglītojamie ļāvās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu „ZZ čempionāts” reklāmas vilinājumam, izveidojot V1 („Viesnīcu pakalpojumi”) un B1 („Būvdarbi”) apvienoto komandu Ramonas Pētersones, Aļonas Grigorjevas, Barbaras Smirnovas, Dagmāras Leitānes, Evas Vindačas, Janīnas Pauniņas, Karinas Avdevičas, Kristapa Birjukova, Laura Stafecka, Raita Novičenoka, Samantas Sirmās, T [...]

2018./2019.gada izglītības programmas

2018./2019.gada izglītības programmas Uzņem ar 9 klašu izglītību Būvdarbi  ⃰ Lauksaimniecība  ⃰  Viesnīcu pakalpojumi * uzņem ar dzirdes traucējumiem Mācību ilgums 4.gadi (stipendija līdz 160 €) Jauniešu garantijas projekta programmas Uzņem ar 12 klašu izglītību Administratīvie un sekretāra pakalpojumi Dekoratīvā kosmētika Uzņem ar 9 klašu izglītību Būvdarbi Mācību ilgums 1.gads (stipendija līdz 115 €) Mācoties koledžā, Tu vari: piedalīties Er [...]

VB1 komanda piedalās „ZZ čempionāts 2018” finālā

2018.gada 26.maijā Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības apvienotā V1 („Viesnīcu pakalpojumi”) un B1 („Būvdarbi”) komanda Ramonas Pētersones, Aļonas Grigorjevas, Barbaras Smirnovas, Dagmāras Leitānes, Evas Vindačas, Janīnas Pauniņas, Karinas Avdevičas, Kristapa Birjukova, Laura Stafecka, Raita Novičenoka, Samantas Sirmās, Vinetas Tomiņas un Violetas Maksimivas sastāvā piedalījās Latvijas 10.-12.kl. skolēnu sporta un prāta spēļu „ZZ čempionāts 2018 [...]

Jūnijs – kvalifikācijas eksāmenu laiks

Pašā vasaras plaukumā vēl vienu soli pretī patstāvīgai dzīvei sper Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības audzēkņi. Ir klāt tas brīdis, kad teorētiskajos un praktiskajos mācību priekšmetos apgūtās zināšanas jāpierāda, kārtojot kvalifikācijas eksāmenus. Tos laika posmā no 2018. gada 18. jūnija līdz 27. jūnijam kārtoja izglītības programmu “Lauksaimniecība”, “Viesnīcu pakalpojumi”, “Būvdarbi” un “Administratīvie un se [...]

„Latvijas skolas soma”

6. septembrī, tūkstošiem skolēnu no visiem 119 Latvijas novadiem tikās Rīgā, atklājot Latvijas valsts simtgades lielāko iniciatīvu „Latvijas skolas soma”. Īpašā pasākumā Arēna Rīga skolēni piedalījās radošās darbnīcās un koncertā „100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Piedaloties atpazīstamiem māksliniekiem, koncertā tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā, nepieciešamība ikvienam nepārtraukti attī [...]

V2 grupa devās uz izstādi “Riga Food” 2018

06.09.2018., mācību programmas Viesnīcu pakalpojumi, V2 grupas audzēknes un priekšmetu skolotājas devās mācību ekskursijā uz Rīgu, izstādi “Riga Food” 2018. Tā ir plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs, kura ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ikviens var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, [...]

JAK Barkavas struktūrvienības audzēkņi dodas Erasmus+ piedzīvojumu braucienā!

Pēc veiksmīgas dalībnieku atlases un sagatavošanas Erasmus+ projekta ietvaros 3 nedēļu kvalifikācijas praksē dodas 6 Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības audzēkņi: Dagmāra Leitāne, Diāna Ugare, Jānis Bruzguls, Dainis Mičuls, Mārtiņš Rainārs Solozemnieks un Jurģis Bruzguls. Jaunieši no izglītības programmām “Viesnīcu pakalpojumi” un “Lauksaimniecība” savas praktiskās iemaņas papildinās un pilnveidos uzņēmumos Austrijā. Līguma nr. 20 [...]

SAM 8.3.4. PUMPURS

Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Jēkabpils Agrobiznesa koledža īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai", lai mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kas pārtrauc mācības un nepabeidz skolu. Projektā kopā paredzēts iesaistīt vismaz 80 % pašvaldību, aptverot 614 vispārējās un profesionālās izglītības iestādes. Projekts vei [...]

SAM 8.5.1. DVB

Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos Jēkabpils Agrobiznesa koledža īsteno ESF projekta “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001). Projekta īstenošanas laiks: 2017.gada 27.janvāris līdz 2023.gada 31.augustam. Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības [...]

JAK Barkavas struktūrvienības izglītojamie Erasmus+ projektā!

Novembra mēnesī 6 izglītojamie devās 3 nedēļu kvalifikācijas praksē uz uzņēmumiem Austrijā. Pirms projekta īstenošanas notika dalībnieku atlase un iepriekšēja sagatavošana. Sadarbībā ar uzņemošajām organizācijām, atbilstoši izglītības programmām, tika piemeklētas prakšu vietas un nodrošināta dzīvošana. Savos iespaidos dalās koledžas izglītojamie: Diāna Ugare: Strādāju viesnīcā, kuras nosaukums ir "Paronamadorf Sauaple". Manos darb [...]

V3 grupa apmeklē starptautisko tūrisma izstādi "Balttour 2019"

2019. gada 1. februārī  JAK Barkavas struktūrvienības izglītības programmas “Viesnīcu pakalpojumi” V3 grupas audzēkņi un priekšmetu skolotājas Līga Zaļmeža un Egita Kārkliņa devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Pirmais apskates objekts, uz kuru devāmies bija Superior klases 4 zvaigžņu viesnīca AVALON HOTEL and conferences, kura atrodas Rīgas vecpilsētas vēsturiskajā centrā- Vecrīgā. Viesnīcā  mums bija iespēja apskatīt luksuss un standarta numurus, konferenču un ban [...]

Valentīndienas pasākums

”Sāp naktī salauzta sirds” 14.februārī, plkst.14:20 Līmēsim sirdi? KĀ? Ar mīlestību Ar jokiem Ar atrakcijām Ar priekšnesumiem FOTOGRĀFĒSIMIES foto stūrītī! Dienesta viesnīcā DEJOSIM diskotēkā Organizē V1 grupas izglītojamie ar skolotāju I.Salenieci

Jēkabpils Agrobiznesa koledža izsludina koledžas himnas komponēšanas konkursu.

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas himnas izveides mērķis ir veicināt lokālpatriotismu, koledžas izglītojamo un darbinieku vienotību un koledžas atpazīstamību, apzināt un popularizēt esošos un veicināt jaunu un talantīgu komponistu un dzejnieku veidošanos Jēkabpilī un  Madonas novadā. Himnai jābūt viegli uztveramai, skanīgai un saturiski saistītai ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžas būtību. Himnas demo versija CD formātā, notis, akordi un himnas teksts līdz 10.maijam jāiesniedz Jēka [...]

Prakses piezīmes: Diāna Ugare

Prakse Vecgulbenes muižā Vecgulbenes muižas viesnīca atrodas skaistā vēsturiskā vietā, Gulbenē, Brīvības ielā 18. Netālu no muižas atrodas Brīvības piemineklis un luterāņu baznīca, kā arī parks. Muižas iekštelpas ir labiekārtotas ar senlaicīgu stilu. Pieejamās telpas – bārs, restorāns, konferenču zāle, kamīnzāle, apartamentu māja, SPA komplekss. Visvairāk man no prakses patika piedalīties banketā un klāt galdus.  Interesanti likās redzēt (kā notiek process) un piedalī [...]

Skatuves runas konkurss Malnavā

2019.gada 17.aprīlī notika skatuves runas konkurss Malnavā, uz kuru devās divas izglītojamās no V2 grupas (Viesnīcu pakalpojumi) BELLA  GRIGALKA un EVITA MURINSKA, latviešu valodas skolotāja Mairita Smeltere un direktores vietniece audzināšanas darbā Raivita Sondore. Malnavas muižā bija sabraukuši Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi no dažādām skolām:  PIKC Rīga Mākslas un mediju tehnikums, PIKC Ventspils Mūzikas vidusskola, Valsts SIA Rīgas Tūrisma u [...]

eTwinning KURSI JAK Barkavas struktūrvienībā

Projektu tendence Latvijas izglītības sistēmā attīstās nepārtraukti un labu laiku. eTwinning projekts ir mērķtiecīgi plānotas aktivitātes mācību procesa ietvaros, kuras tiek īstenoties tiešsaistē sadarbojoties skolēniem un skolotājiem no dažādām valstīm (starptautiskais projekts) vai vienas valsts ietvaros (nacionālais projekts). 2019.gada 5.aprīlī vairākiem mūsu skolas skolotājiem bija vienreizēja iespēja līdzdarboties “Ievads eTwinning” 6st. kursos, kurus vadīja Līga KRAUKLE [...]

Sākusies pieteikšanās 2019./2020.m.g. izglītības programmām

Stipendija līdz 150 EUR Dienesta viesnīca (maksa 5 EUR mēnesī) Ēdnīca (Madonas novada izglītojamajiem brīvpusdienas) Brīvā laika iespējas: Valsts militārā apmācība Sporta pulciņi Ansamblis Bibliotēka, lasītava Baseins, pirts Pasākumi, grupu vakari Ekskursijas, konkursi Iesniedzamie dokumenti: Personu apliecinoša dokumenta kopija (jāuzrāda oriģinālu) Izglītības dokumentu kopijas (jāuzrāda oriģinālus) Medicīniskā izziņa 2 dokumentu fotokartiņas Dokumentus pieņemam sākot ar 14.06.2019. katru [...]

Kursi “Veiksmīga eTwinning projekta īstenošana”

Šodien ienākot ikdienas mācību darbā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) veicina jaunāko mācību metožu plašu izmantošanu – skolotāji ātrāk uzzina  par labo praksi, skolotāji un skolēni ātrāk var komunicēt  un sadarboties, izmantojot internetā piedāvātos sadarbības rīkus neatkarīgi  no atrašanās vietas. Ieviešot kompetenču pieeju, mainās arī skolotāja loma mācību procesā. No autoritatīva informācijas avota skolotājs pārtop par [...]

“STĀSTU STĀŠTĪŠANA UN VEIDOŠANA MĀCĪBU PROCESĀ UN ETWINNING PROJEKTOS SADARBĪBĀ AR I. ZIEDOŅA MUZEJU”

KAS IR eTwinning??? Darbojoties eTwinning projektos, skolotājiem  tā ir iespēja atrast sadarbības partnerskolas platformā www.eTwinning.net , plānot mācību projektu par sev izvēlētu tēmu, strādāt virtuāli drošā projekta vidē TwinSpace, apmainīties idejām ar kolēģiem no visas Eiropas, izmantojot kolēģu sagatavotos mācību materiālus un dalīties ar saviem un  iegūt starptautisku atzinību. Tā ir pieredzes apmaiņa starptautiskā mērogā, sadarbība ar skolām Eiropā un ārpus tās, inovatī [...]

eTwinning - “PIKNIKS DZEJAS PASAULĒ”

Septembris ir DZEJAS dienu mēnesis. Tāpēc JAK Barkavas struktūrvienības skola piedalās nacionālā eTwinning  projektā “PIKNIKS DZEJAS PASAULĒ”, kurā darbojas 7 Latvijas skolas: Jak Barkavas struktūrvienība, Vangažu vidusskola, Jēkabpils Mākslas skola, Liepājas Raiņa 6. vidusskola, Jūrmalas Majoru vidusskola, Valsts SIA “ Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, projekts ilgs septembra, oktobra mēnesi. Šo [...]

Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Projektu vadītāja

lilita.zukule@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Projektu vadītāja

lilita.zukule@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Projektu vadītāja

lilita.zukule@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Projektu vadītāja

lilita.zukule@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Projektu vadītāja

lilita.zukule@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Skolotāji

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja