Meklēt


Bibliotēka

Noderīgas saites Noderīgās saites lauksaimniekiem Bibliotēkas darba laiks P.  15:00 - 17:00 O. 15:00 - 17:00 T.  15:00 - 17:00 C. 15:00 - 17:00 P.  09:00 - 11:00   Skolas bibliotēkas darbības galvenais mērķis: visu skolas izglītojamo un tehnisko darbinieku bibliotekārā un informatīvā apkalpošana Uzdevumi: Bibliogrāfisko un bibliotekāro pakalpojumu sniegšana. Skolas bibliotēkas lietotājiem nodrošināt brīvu, neierobežotu literatūras un nepieciešamās informācijas saņemšanu sniedzot visiem bezmaksas bibliotekāros, bibliogrāfiskos un informatīvos pakalpojumus Attīstīt izglītojamo informācijas prasmes. Veicināt izglītojamo patstāvīga [...]

JAK Barkavas struktūrvienības VB1 komanda dosies uz ZZ čempionātu

Šī gada ziemas noslēgumā un pavasara sākumā JAK Barkavas struktūrvienības 1.kursu izglītojamie ļāvās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu „ZZ čempionāts” reklāmas vilinājumam, izveidojot V1 („Viesnīcu pakalpojumi”) un B1 („Būvdarbi”) apvienoto komandu Ramonas Pētersones, Aļonas Grigorjevas, Barbaras Smirnovas, Dagmāras Leitānes, Evas Vindačas, Janīnas Pauniņas, Karinas Avdevičas, Kristapa Birjukova, Laura Stafecka, Raita Novičenoka, Samantas Sirmās, T [...]

Jolantas atziņas par ESF projekta sniegtajām iespējām

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības ESF Profesionālās izglītības projekta Jauniešu garantijas programmas  “Administratīvie un sekretāra pakalpojumi” izglītojamās Jolantas Nagles atziņas par ESF projekta sniegtajām iespējām... Mana ikdiena aizrit Varakļānu novada pašvaldībā, kurā šobrīd praksē pārbaudu mācībās gūtās zināšanas un prasmes. Strādāju prakses vadītājas Karīnas Keišas vadībā: darbs ir dinamisks un r [...]

Jūnijs – kvalifikācijas eksāmenu laiks

Pašā vasaras plaukumā vēl vienu soli pretī patstāvīgai dzīvei sper Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības audzēkņi. Ir klāt tas brīdis, kad teorētiskajos un praktiskajos mācību priekšmetos apgūtās zināšanas jāpierāda, kārtojot kvalifikācijas eksāmenus. Tos laika posmā no 2018. gada 18. jūnija līdz 27. jūnijam kārtoja izglītības programmu “Lauksaimniecība”, “Viesnīcu pakalpojumi”, “Būvdarbi” un “Administratīvie un se [...]

Izstāde "Barkava agrāk un tagad"

JAK Barkavas struktūrvienības telpās ir aplūkojama izstāde "Barkava agrāk un tagad". Izstāde "Barkava agrāk un tagad" piedāvā jaunāko laiku vēstures mirkļus, kurus, grupējot, varam iedalīt četros posmos: Krievijas carisma, Latvijas brīvvalsts, okupācijas varu (vācu un padomju) un atjaunotās - neatkarīgās Latvijas laiks. Katrs varas posms atstājis savam laikam raksturīgo.

SAM 8.3.4. PUMPURS

Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Jēkabpils Agrobiznesa koledža īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai", lai mazinātu to bērnu un jauniešu skaitu, kas pārtrauc mācības un nepabeidz skolu. Projektā kopā paredzēts iesaistīt vismaz 80 % pašvaldību, aptverot 614 vispārējās un profesionālās izglītības iestādes. Projekts vei [...]

SAM 8.5.1. DVB

Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos Jēkabpils Agrobiznesa koledža īsteno ESF projekta “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001). Projekta īstenošanas laiks: 2017.gada 27.janvāris līdz 2023.gada 31.augustam. Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības [...]

JAK Barkavas struktūrvienības izglītojamie Erasmus+ projektā!

Novembra mēnesī 6 izglītojamie devās 3 nedēļu kvalifikācijas praksē uz uzņēmumiem Austrijā. Pirms projekta īstenošanas notika dalībnieku atlase un iepriekšēja sagatavošana. Sadarbībā ar uzņemošajām organizācijām, atbilstoši izglītības programmām, tika piemeklētas prakšu vietas un nodrošināta dzīvošana. Savos iespaidos dalās koledžas izglītojamie: Diāna Ugare: Strādāju viesnīcā, kuras nosaukums ir "Paronamadorf Sauaple". Manos darb [...]

Zinību diena!

Laiks, kas pieder mums Celties un iet Nebaidīties pretī mērķim skriet Domāt un spriest Jaunas domas pasaulei sviest Redzēt un dzirdēt Atļauties sevi palaikam kritizēt Runāt un darīt Nākotnes sapņus tuvumā skatīt. Tvert un ķert Gudrības avotā atziņas smelt Sajust un saprast. Sevi tālākos meklējumos atrast Mīlēt un cienīt Visu jauko kā konfekti papīrā ietīt Vērot un būt. Laikā, kas zūd Smiet un kliegt. Par pagātni, ko neatgriezt. Palikt un varēt Visas domas kā dzīvību saudzēt Turēt un spēt. Sevī l [...]

Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv

Skolotāji

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv