Meklēt


Sākusies pieteikšanās 2019./2020.m.g. izglītības programmām

Stipendija līdz 150 EUR Dienesta viesnīca (maksa 5 EUR mēnesī) Ēdnīca (Madonas novada izglītojamajiem brīvpusdienas) Brīvā laika iespējas: Valsts militārā apmācība Sporta pulciņi Ansamblis Bibliotēka, lasītava Baseins, pirts Pasākumi, grupu vakari Ekskursijas, konkursi Iesniedzamie dokumenti: Personu apliecinoša dokumenta kopija (jāuzrāda oriģinālu) Izglītības dokumentu kopijas (jāuzrāda oriģinālus) Medicīniskā izziņa 2 dokumentu fotokartiņas Dokumentus pieņemam sākot ar 14.06.2019. katru [...]

Skolotāji

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv