Meklēt


Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienības jauniešu starptautiskā pieredze Čehijā un atskats uz projektu kopumā

2017. gada 8. aprīlī noslēdzās “Erasmus +” programmas KA02 projekta “SUPER” aktivitāte “Nozīmīgām vēsturiskām personībām pa pēdām”. Uz šo svarīgo tikšanos 2. aprīlī devās Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienības audzēkņi Alīna Boļšakova (V1), Evija Poruka (V2), Voldemārs Šneveļs (V2), Svetlana Petrova (V3) un Annija Broka (L3). Tā kā projekta būtība bija mācības un integrācija partnervalstu skolās, arī šoreiz skolēni un sk [...]

Piedalies!

Kļūsti par vienu no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības izglītojamo radošo darbu krājuma “I’m creative” veidotājiem. Ja tu izsaki savas domas un emocijas angļu valodā, raksti dzejoļus un stāstus, atnes tos uz 10. kabinetu līdz 2019. gada 31. maijam. Ja pats neraksti, bet tev padodas zīmēšana, izmēģini savus spēkus krājuma ilustrēšanā. angļu valodas skolotāja Līga Krūmiņa

Skolotāji

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 - 16:35Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:30 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecība Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Trešdiena Laiks 15:45 – 16:35 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; CSN; Traktoru mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:05 16:00 – 17:05 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena 2. un 4. Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 18:25 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Lietvedības pamati, saimnieciskā dienesta darba organizācija (PM) Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:45 – 17:00 15:45 - 16:45 Vieta 3. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda, profesionālā angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Otrdiena   Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:00 16:00 – 17:00   Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Augkopība; Augsnes ielabošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:20    Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:55Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Ķīmija; Būvķīmija; Bioloģija Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 16:45   Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti:   Ēdienu gatavošana un pasniegšana; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Ceturtdiena   Laiks 15:45 – 16:45 15:45 – 16:45    Vieta 15. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu praktiskās mācības; Atslēdznieku darbi Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 18:45   Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena 4. Treštdiena Laiks 15:45 – 16:25Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:  Saimnieciskā dienesta darbība darba organizācija;  Viesu uzņemšana un apkalpošana; Bāra serviss Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:30 – 17:30 16:00 – 17:30   16:00 – 17:20   16:00 – 17:00   Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Laiks 16:15 – 17:15 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ekonomika, mārketinga pamati, tūrisma biznesa pamati, uzņēmējdarbības pamati Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20  16:00 – 18:00 Vieta 016. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
lilita.zukule@jak.lv

VIta Legčakova Šķēle

VIta Legčakova Šķēle
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
vita.legcakova@jak.lv

Mairita Smeltere

Mairita Smeltere
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda, Literatūra Konsultāciju laiki Diena Otrdiena, Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties

Jānis Silavs

Jānis Silavs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Lopkopība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:45 – 16:25 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.silavs@jak.lv

Lidija Deksne

Lidija Deksne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Dienesta viesnīcas skolotāja
lidija.deksne@jak.lv

Rita Pelša

Rita Pelša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:40 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
rita.pelsa@jak.lv

Valdis Garančs

Valdis Garančs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Sabiedrības un cilvēka drošība Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 15:45 – 16:45 Vieta 000. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
valdis.garancs@jak.lv

Margarita Zepa

Margarita Zepa
Skolotāja

margarita.zepa@jak.lv

Antonija Ikauniece

Antonija Ikauniece
Skolotāja

antonija.ikauniece@jak.lv

Jēkabs Strazdiņš

Jēkabs Strazdiņš
Skolotājs

jekabs.strazdins@jak.lv